Yeşil Halı

Bu kategoride 17 adet ürün bulunmaktadır.
1 - 17 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 17 ürün bulunmaktadır


Dermokadin

Yeşil Halı

Yeşil doğanın vazgeçilmez rengidir. Beton duvarlar arasında şehrin göbeğinde sizde bir doğallık aramazmısınız bunun en kolay yolu bir yeşil halı dan geçmektedir. Bir yeşil halı ile evinize hem spor bir hava hem de doğal bir eda katabilirsiniz. Hemen bir yeşil halı sahibi olmak için outlethali.com u incelemenizi tavsiye ederim. bir yeşil halı ile evinize nasıl bir doğallık kattığınızı onun sahibi olduktan sonra göreceksiniz.

Yeşil Halı Modelleri

Yeşil binalaşmış ve her yerin beton olduğu şu zamanın şehirlerinde hasretle aranan bir renk oldu. Sizde yeşil halı modelleriyle yeşile olan özlemi biraz olsun ortadan kaldırabilirsiniz. Yeşil halı modelleriyle evinizde natürel bir ortam oluşturabilirsiniz. Bu fırsatı değerlendirmek isterseniz outlethali.com sitesini ziyaret ederek bir yeşil halı modeli sahibi olabilirsiniz.

Yeşil Renk Halı Modelleri diğer renklerle beraber uyum içinde tasarlanmıştır. En yaygın yeşil krem halı olsa da haki yeşil halı da beğenilenler arasındadır. Su yeşili halı ve çimen yeşili halı modelleri de bazı dönemlerde popüler durumdadır.  Eğer Almayı düşündüğünüz yeşil renkli halı için sitemizden uygun fiyat avantajı ürünlere göz atabilirsiniz.  

 

Ürün Filtre

Fiyat Aralığı
Daha... Az
Markalar
Filtrele