2015 yılından beri Türkiye’de halı sektöründe online alışverişin öncü sitelerden biriyiz. Toplamda 10 dan fazla marka ve +50,000 çeşit ürün müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Müşterilerimizden gelen geri bildirimler bizim için büyük önem arz etmektedir. Firmamızın kalitesini koruması, her geçen gün kalite ve hizmeti bir üst seviyeye taşıması, ürün yelpazesi ve hizmet noktasında gerekli geliştirme ve düzeltmelerin yapılması için firmamıza gönderilen tüm geri bildirimler büyük önem arz etmektedir ve bu doğrultuda tüm geri bildirimleri ayrım yapmaksızın değerlendirmekteyiz.


Sitemizde kuruluş amacı aynı lokasyondaki müşterilerimize sunduğumuz avantajlı fiyatları Türkiye’nin her yerindeki müşterilere de sunmaktadır. Müşterilerimiz nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.

Erişilebilirlik: Şikâyet, soru ve istekleriniz için Outlet Halı İletişim Hattı (0850 840 56 40) ve web sayfamız (www.outlethali.com) üzerinden 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. 

Objektiflik: Her bir şikâyet titizlikle, adil, objektif ve tarafsız şekilde değerlendirilmekte, şikâyet kapatılıncaya kadar süreç takip edilmektedir. 

Gizlilik: Müşterilerimize ilişkin her türlü kişiler bilgi gizli tutulmakta, şikâyet sahiplerinin onayı olmadan üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır. 

Müşteri odaklı yaklaşım: Şirket politikası ve yasal gereklilikler çerçevesinde müşterilerimizin şikâyet, soru ve isteklerine uygulanabilir çözümler sunulmaktadır.

Hesap verebilirlik: Şikâyet, soru ve istekleriniz kayıt altına alınmakta ve müşterilerimiz bilgilendirilmektedir. 

Sürekli iyileştirme: Müşterilerimizden gelen geri bildirimler iş süreçlerimizin, ürün ve hizmetlerimizin iyileştirilmesinde ve geliştirilmesinde kullanılmakta, müşteri odaklı yaklaşım gösterilmektedir.