Firmamız Yurtiçi, Aras ve Sürat Kargo ile çalışmaktadır. Siparişiniz ödeme yaptığınız yada siparişinizi onayladığınız günden itibaren 3 iş gününde kargoya verilir.

Adres detaylarınızı vermek istemezseniz, size en yakın Aras veya Sürat Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras veya Sürat Kargodan teslim alabilirsiniz: 

1000 TL ve üzeri alışverişlerde Kargo ücreti Bedava!


1000 TL nin altındaki siparişler için Kargo firmasının bize sunduğu ücretlendirmenin bir kısmı eklenir. Bu ücret kilo ve desi ölçeklerine göre değişir.1000 TL Altındaki Ürünlerde Kargo Ücreti 11 TL'dir. Bu ücret kargo bedelin bir kısmıdır. Örneğin 6 m2 aldığınız ürüne ait kargo 30 TL olsa dahi sizden sadece 11 TL + KDV kargo bedeli alınır. Eğer Ödemeli Kargodan Faydalanmak İsterseniz +7 TL Kargo Ücretine Eklenecektir. 

Teslimat süreleri

Kargonuz siparişi verdiğiniz gün itibariyle 3 iş gününde Kargoya teslim edilir.  Ancak ürünler eş zamanlı olarak 4 farklı mağazada satıldığı için herhangi bir olumsuzlukta bu süreç 5 iç gününe kadar çıkabilir.

Stoklarımızda olmayan ürünler için üretici firmadan temin edileceği için bu süreç siparişten sonra 2 ve bazen 3 kargo sürecine tabi tutulmaktadır. Örneğin stokta olmayan bir ürünü sipariş verdiğinizde üretici firmadan bize gelmesinin ardından istenilen adrese kargo edilir. Böyle durumlarda teslim süresi 10 iş gününü bulmaktadır.