Halı Blog

Pierre Cardin Halı Fiyatları

Pierre Cardin, moda endüstrisinde ünlü bir isim olmasına rağmen, halı sektöründe de oldukça önemli bir yere sahiptir. Pierre Cardin halıları, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış ve şık tasarımları ile bilinir. Ancak, halı fiyatları konusunda müşterilerinin aklında bazı sorular olabilir. Bu makalede, Pierre Cardin halı fiyatları hakkında genel bir bakış sunacağız.
Devamı...

Pierre Cardin Halı

Bir dünya markası olan Pierre Cardin halı dünyasında etkileyici tasarımları, şık ve zarif tasarımları ile kalitesinden vazgeçmeden kendini kanıtlamış bir markadır. Her tarza uygun halı modelini bünyesinde barındıran Pierre Cardin halı tüm marka modelleriyle sitemizde mevcuttur.
Devamı...

Angora Halı

 Angora halı 2001 yılından itibaren sizlere güvenle halı sunmakta. Angora halının en büyük amaçlarından biri evinize halı tercihi yaparken diğer yanda da sizin sağlığınızı korumak evinizde, iş yerlerinde kullandığınız halılarla sizleri memnun etmek.
Devamı...

Angora Halı Modelleri

Angora deyince Ankara keçisi Ankara tavşanı gelir akla; keçi kadar sert, dik ve sağlam. Tavşan kadar yumuşak ve naif Angora halı modelleri. Ankara kadar yurdum kokan Angora halı modelleri, dünyaya halının ...
Devamı...

Kaşmir Halı Modelleri

Kaşmir Halı Modelleri evinizin dekorasyonunda tamamlayıcı bir halı olarak seçebilirsiniz. Dokusunda moda var sloganı ile üretime başlayan Kaşmir Halı yeni halı modelleriyle görsel açıdan evinizin havasını değiştirecektir.
Devamı...

Antibakteriyel Halı

Alerjik bünyeye sahip insanların tozlara karşı hassasiyetlikleri vardır. Solunum sorunları ve alerjik rinit oluşmaktadır. Özellikle halı tozlarını (ev akrları) karşı alerjis varsa evde zaman geçirmek çekilmez hal alabilir. Çünkü halılar kendi başına toz üreten ve toz toplayan bir yapısı vardır. Bu nedenle eğer ev tozlarına karşı alerjiniz varsa halının bulunduğu ortamda veya tozlu bir ortamda sürekli burun çekmek, geni,z akıntısı, alerjik rinit, gözlerde yanma vs gibi tipik alerji belirtileri baş gösterir. 
Devamı...

Renkli Halı Modelleri

Renkli Halı, bir odanın genel görünümünde oldukça önemli bir etkiye sahiptir, halı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerden biriside model ve rengidir. Yeni model trend halılar arasında şüphesiz ki renkli model halılar mevcuttur. Her sene halı tasarım ve renklerinde değişiklik olsa dahi rengarenk halı modelleri her markada üretilmektedir. 
Devamı...

Halı Modelleri

Halı ev dekorasyonunu tamamlamada büyük yer kaplıyor. Her odaya uygun şekilde halı modeli bulmak mümkün. Sizlere düşen zevkinize hitap eden halı modelini seçerek o atmosferi yakalayabilmek. Halı modelleri klasik, modern, vintage ve country gibi birçok modelde üretilmektedir. Koltuklarınıza, perdelerinize, uygun renk ve desende halı modelleri seçebilirsiniz.
Devamı...

Angora Halı Modelleri 2020

Angora Halı 2020yılında son trend halı modelleri sizlerin beğenesine sunulmuştur. Yüzlerce desen ve renk kullanarak 2019 trend halı modelleri hazırlanmıştır. Koleksiyon doğadan esinlenerek hazırlanmıştır.  Yün ve sentetik iplik kullanarak özel teknolojik makinalarda hazırlanmıştır. Desen desen renk renk ister modern halı, ister klasik halı her zevke ve beğeniye uygun halı modelleri tasarlanmıştır.
Devamı...

Kategoriler